Říjen 2009


Tetris

30. října 2009 v 22:28 | týna |  hry , :-D
[easygames src="http://hry.blog.cz/components/flash/neavetetris.swf" width="420" height="355" thumb="http://hry.blog.cz/components/images/neavetetris.gif"]


Medvěd Míša: Nová dobrodružství

30. října 2009 v 22:22 | týna |  hry , :-D
[easygames src="http://hry.blog.cz/components/flash/mmnd.swf" width="420" height="355" thumb="http://hry.blog.cz/components/images/mmnd.gif"]


Po dlouhé době sem dávám ňákou tu hru :D

reklamy

30. října 2009 v 22:12 | týna |  Blog
ahojky , já jsem tady neměla článek s reklamama a někteří jste ho hledali , tak ho sem dávám...ale ani mi tak nevadí , když napíšete reklamu jinam ...

novéé SB - Lavi -diplomek

30. října 2009 v 13:26 | týna |  diplomky za SB
její blog zde


horory :/ - našla jsem je na internetu nebo v časáku...hrůza

30. října 2009 v 12:23
Holčička a pejsek
Příběh vypráví o jedné malé holčičce, která měla svého nejlepšího přítele. Svého pejska. Žila se svými rodiči na konci města. Její rodiče byli často zváni na večírky a aby se sama doma nebála, hlídal ji její pes, vždy spal u její postele. Jednou když její rodiče vyráželi zase na jeden z večírku byla zrovna bouřka. Malá dívenka se ale nebála, protože měla u sebe svého přítele. Když se v noci probudila ,slyšela z koupelny kapání, protože se toho lekla ,podala ruku svýmu psovi a ten ji olízl a byla klidnějsi, protože vědela ,že je stále s ní.
Asi po hodině ji opět zbudila slabě tekoucí voda,ale nevěnovala tomu moc velkou pozornost, protože si myslela že to jen teče kohoutek. Už ze zvyku podala ruku svému pejskovi a ten ji olízl.
Odbila půlnoc ,když se probudila po třetí. Tentoktrát už voda tekla přímo proudem. To ji už nedalo a sebrala veškerou svou odvahu a šla se do koupelny podívat. Dveře otvírala pomalu, jak byla vyděšená ,ale to co před sebou uviděla ji pronásledovalo v snech celé dětství. Kapaní, které ji budilo nezpůsobila voda odkapávající z kohoutku, ale krev. Krev jejího nejlepšího přítele, který visel s podříznutým hrdlem za ocas. Holčička se vrátila do pokoje a tam bylo napsáno: ,,I LIDÉ UMÍ LÍZAT RUCE!´´ Ztráta nejlepšího přítele a šok, který utrpěla způsobilo dočasnou ztrátu řeci, vždyt jí bylo pouhých sedm let.


Přízrak v zrcadle
Jednou večer jsem neměla co dělat a tak jsem si zkoušela oblečení na druhý den.Když jsem stála před zrcadlem a prohlížela jsem se,najednou jsem e svém odrazu uviděla,jak mi stéká po rameni krev.Když jsem se ale na to rameno podívala,nic tam nebylo.Ani šrám,ani kapička krve.Nenechala jsem se zaskočit a zkoušela si oblečení dál.Když jsem se ale zase podívala do zrcadla,viděla jsem,že u mé postele stojí nějaká postava a v ruce drží nůž!Myslela jsem si,že se mi to zase jenom zdá a tak jsem se v klidu otočila.V tom se otočil klíč ve dveřích,zavřelo se okno a zhasla lampa.Už jsem nebyla klidná,spíš naopak.Šíleně jsem se bála a v tom se na zrcadle objevila krev!Bylo jí čím dál tím víc,až byla i na koberci.Chtěla jsem běžet za mámou,ale dveře nešly otevřít!Teprve pak mi došlo,že ta postava tam stále stojí!Pak začala odříkávat takovou divnou řeč,které nebylo vůbec rozumět!Snažila jsem se uklidnit,ale v tom mě něco praštilo do zad a já jsem omdlela.Když jsem se ráno probudila,tak bylo okno otevřené,lampa svítila,dveře byly odemčené a zrcadlo krásně čisté.Ani památka po tom zvláštním večeru.Jenom byla vedle mě jedna kapka krve.Zjistila jsem,že mi vytekla ze šrámu na rameni.Ten šrám byl na úplně stejným místě,kde jsem ho viděla v zrcadle.Podívala jsem se znovu do zrcadla a zase jsem tam na okamžik zahlédla onu postavu!Byla zohavená a smála se.Potom zmizela a já jí už nikdy nevyděl.Na rameni mám, ale šrám dodnes!


E-mail
Asi před rokem v pátek jsem dostala E-mail.Byly v něm otřesné fotky holky,která spáchala sebevraždu.Také v něm stálo,že pokud tento e-mail nepošlu 10 lidem do 7 dnů,tak se mi to mrtvé děvče najde.Já na tyto věci nevěřím a ihned jsem to smazala.To byla chyba!Přesně za týden jsem měla volné odpoledne,tak jsem k nám pozvala kamarádku.Když jsem šla ze školy,připadalo mi,že se za mnou někdo plíží,ale jakmile jsem se otočila,nikdo tam nebyl.S nepříjemným pocitem jsem šla dál.Těsně před domem zvuky ustaly.Oddychla jsem si.Vešla jsem do předsíně a najednou se předemnou zjevila ta dívka z e-mailu.Začala jsem křičet,ale ona se ke mě přibližovala víc a víc.Na poslední chvíly zazvonila kamarádka a ta mrtvola zmizela.Věřte nebo ne,tohle se opravdu stalo!


Vyvolávání Satana
Jednou jsme s kámoškou jely na prázdniny k babičce na chatu.Když jsme dorazily na místo,bylo kolem osmé večer.Zatímco jsme vybalovaly věci,napadlo nás,že bychom o půlnoci mohly vyvolávat satana.Nejdřív jsme z toho měly srandu,ale pak jsme mu řekly,že jestli je mezi náma,ať nám dá znamení.Po pár vteřinách začal silně foukat vítr a pršelo jako z konve a za oknem jsme uviděly stín,který se na nás díval červenýma očima.Dostaly jsme šílený strach a začaly ječet tak hlasitě,že jsme probudily i babičku.od té doby už duchy nevyvoláváme a Satana už vůbec ne.


Předpověď smrti
Jako každý týden jsem šla na hřbitov,obstarat náš rodinný hrob.Protože mi zbylo trochu času ,rozhodla jsem se ,že se projdu a prohlédnu si ostatní hroby.Obcházela jsem sama kolem a četla jsem si jména a data na náhrobních kamenech.Ale v příštím okamžiku se mi strachem doslova zastavila krev .Nevěřila jsem vlastním očím ,když jsem četla svoje jméno a datum narození na jednom velkém černém náhrobním kameni.Všude kolem ležely černé růže a všechno to vypadalo opravdu hrozivě.Pak mo padl pohled na datum smrti a já začala křičet.Bylo tam napsáno 2.srpen 2020.Od té doby vím ,kdy umřu.
Alexandra


Rudý plášť
Když se sejdu se svou nejlepší kámoškou Monikou , mluvíme spolu o všem možném.V poslední době mi připadalo ,že u ní není něco v pořádku .Zeptala jsem se jí na to a ona mi řekla ,že trpí hroznými nočními můrami.Ve svých snech neustále potkává malou holku se zlým úsměvem.To dítě se jí pořád ptalo,jestli nechce rudý plášť.Ze srandy jsem Monice poradila , aby prostě jednou té holce odpověděla a řekla , že chce.Samozřejmě jsem vůbec netušila ,že by tenhle návrh mohl mít tak neblahé důsledky.Když jsem další den chtěla Moniku doma vyzvednout,abychom šly na jogging ,viděla jsem před jejím domem stát sanitku.Zasáhlo mě to jako rána,když mi její rodiče vysvětlovali,že se moje nejlepší kámoška probudila v louži krve,protože strašlivě silně krvácela z nějaké nevysvětlitelné rány.To byl tedy ten ,,rudý plášť "...Monika byla dlouhou dobu v nemocnici a nakonec se uzdravila.Jediná dobrá věc na tom všem je , že MOnika od té doby neměla už žádnou noční můru.
Lucie

dobrý video :D :)

29. října 2009 v 16:09 | týna |  videa


týrání zvířat

29. října 2009 v 10:09 | týna
jakej máte na to názor ?